کوشش انتشار بجنورد انتشار تصویر شبکه اجتماعی

کوشش: انتشار بجنورد انتشار تصویر شبکه اجتماعی شبکه های اجتماعی اخبار حوادث

گت بلاگز اخبار سیاسی و اجتماعی احمدی‌نژاد می‌گفت موسوی و کروبی باید اعدام شوند / عباس امیری‌فر

امیری فر با یادآوری کارها احمدی‌نژاد در دوران دولت‌های نهم و دهم اظهار کرد: «ایشان امروز بیانیه می‌دهند که باید همه را آزاد کنید و زندانی سیاسی نباید داشته باشی

احمدی‌نژاد می‌گفت موسوی و کروبی باید اعدام شوند / عباس امیری‌فر

عباس امیری فر: احمدی نژاد می گفت موسوی و کروبی باید اعدام شوند

عبارات مهم : برخورد

امیری فر با یادآوری کارها احمدی نژاد در دوران دولت های نهم و دهم اظهار کرد: «ایشان امروز بیانیه می دهند که باید همه را آزاد کنید و زندانی سیاسی نباید داشته باشیم در حالی که خودشان قبلاً تندترین مواضع را راجع به مخالفانشان داشتند. مثلاً ایشان اعتقاد بودند که باید با مردها مهندس موسوی و مهدی کروبی خیلی شدید برخورد شود و حتی نظرشان بر اعدام آنها بود. ایشان که چنین نظرات تندی نسبت به مخالفان خود داشتند حالا چه شده است است که طرفدار آزادی شده است اند؟

عباس امیری فر. یکی از روحانیونی که در گذشته به حلقه محمود احمدی نژاد نزدیک بود در گفت وگو با اعتمادآنلاین راجع به احتمال برخوردبا احمدی نژاد اظهار کرد: «اینطور نیست که با آقای احمدی نژاد برخورد نشود. فعلاً قوه قضائیه در حال برخورد با بقایی و مشایی است که تا الان حکم بقایی صادر شده؛ البته الان دادگاه تجدیدنظر در حال برگزاری است و طی چند روز آینده حکم نهایی هم مشخص می شود.»

احمدی‌نژاد می‌گفت موسوی و کروبی باید اعدام شوند / عباس امیری‌فر

او اضافه کرد: «آقای احمدی نژاد با توجه به حمایت های کورکورانه ای که از بقایی می کند قطعاً زیر سؤال خواهد رفت و چون مسئولیت های کارهای او را پذیرفته قطعاً با ایشان هم برخورد خواهد شد.»

امیری فر گفت: «احمدی نژاد باید به روانپزشک مراجعه کند. رفتارهای ایشان نسبت به گذشته زمین تا به آسمان عوض کردن کرده و حرکاتی می کند که بسیار فرزند گانه هست؛ از این رو طبیعی است که قوه قضائیه که جهت برخورد با ایشان ورود پیدا کند.»

امیری فر با یادآوری کارها احمدی‌نژاد در دوران دولت‌های نهم و دهم اظهار کرد: «ایشان امروز بیانیه می‌دهند که باید همه را آزاد کنید و زندانی سیاسی نباید داشته باشی

او با تأکید بر اینکه «قوه قضائیه به موقع خودش با احمدی نژاد برخورد می کند» گفت: «البته نظام نمی خواهد افراد به آسانی از دامن نظام دور شوند. بالاخره احمدی نژاد ۸ سال مدیر جمهور کشور بود و سوابقی داشته هست؛ باید با ایشان اتمام حجت صورت گیرد و با درایت و تدبیر در این مورد اقدام شود. مخصوصاً اینکه کسانی طرفدار ایشان بودند بنابراین باید جهت آنان روشنگری شود. البته الان دیگر کسی دور و بر ایشان نیست و افرادی چون مردها ثمره هاشمی و تمدن و الهام مانده اند که اینها هم یا با احمدی نژاد رودربایستی دارند یا از ایشان می ترسند. فقط یک سری جوان تند و متعصب که کاری ندارد دور و بر ایشان هستند.»

امیری فر با بیان اینکه «احمدی نژاد کلاً آدم متوهمی بود و هر لحظه می گفت اگر بعضی از مقامات عالیه نظام از من دفاع نمی کردند رأی من خیلی زیاد از این مقدار بود» اظهار کرد: «در دور اول دولت ایشان تداعی شده است بود که حضرت آقا حامی ایشان هستند و حضرت آقا هم حمایت می کردند. مردم هم توقع داشتند در دور دوم آقا از ایشان حمایت کنند. از این رو ایشان توهم داشتند اگر مقامات عالیه از او دفاع نمی کردند رایشان زیاد می شد!»

او اضافه کرد: «احمدی نژاد در زمانی که مدیر جمهور بود هم منتقدانی داشت ولی الان دیگر هیچ کس اطراف ایشان نیست؛ شما ببینید الان نه روحانی شاخص، نه مرجع تقلید، و نه سیاستمدار بزرگی پشت سر ایشان نیست و الان همه به شدت منتقد ایشان هستند. حرف هایی که الان می زند مشخص می کند که او اصلاً تعادل معنوی ندارد و باید سه چهار تا روانشناس روی ایشان کار کند تا ببینند مسئله او چیست.»

احمدی‌نژاد می‌گفت موسوی و کروبی باید اعدام شوند / عباس امیری‌فر

امیری فر در ادامه به بیان خاطره ای از آخرین روزهای عمر داوود احمدی نژاد پرداخت و گفت: «مرحوم اخوی آقای احمدی نژاد؛ حاج داوود خیلی از ایشان ناله می کرد و گله مند بود. در روزهای آخر حیات ایشان که به ملاقاتشان رفتم حاج داوود می گفت من اگر به این وضع افتادم، بیمار شدم و سکته کردم به خاطر رفتارهای زشت و زشت اخوی ام است که بالاخره هم به همین علت هم جان خود را از دست داد.»

او اظهار کرد: «عدم تعادل معنوی آقای احمدی نژاد اثرش را در خانواده اش هم گذاشته هست. امروز اگر نزدیکان ایشان جرات کنند آنها هم می گویند که از حرکات فرزند گانه ایشان چه آسیب هایی دیده اند.»

امیری فر با یادآوری کارها احمدی‌نژاد در دوران دولت‌های نهم و دهم اظهار کرد: «ایشان امروز بیانیه می‌دهند که باید همه را آزاد کنید و زندانی سیاسی نباید داشته باشی

او با یادآوری کارها احمدی نژاد در دوران دولت های نهم و دهم اظهار کرد: «ایشان امروز بیانیه می دهند که باید همه را آزاد کنید و زندانی سیاسی نباید داشته باشیم در حالی که خودشان قبلاً تندترین مواضع را راجع به مخالفانشان داشتند. مثلاً ایشان اعتقاد بودند که باید با مردها مهندس موسوی و مهدی کروبی خیلی شدید برخورد شود و حتی نظرشان بر اعدام آنها بود. ایشان که چنین نظرات تندی نسبت به مخالفان خود داشتند حالا چه شده است است که طرفدار آزادی شده است اند؟ ایشان قدرت طلب است و می خواهد کاری کند و هر تلاشی می کند که دیده شود و دوباره به قدرت برگردد. ایشان حتی بین یاران خود نیز تبعیض می گذارد و فقط از یک عده خاص حمایت می کند؛ مثلاً الان همه توان و وجود حیثیت و سرمایه خود را جهت بقایی گذاشته. یعنی همین الان اگر قوه قضائیه کوتاه بیاید و اینها را تبرئه کند ایشان دوباره طرفدار قوه قضائیه می شود. تمام تلاش خود را می کند که این دو را تبرئه کند. و اینطور نیست که دلش جهت مردم سوخته باشد.»

امیری فر همچنین با بیان اینکه احمدی نژاد و اطرافیانش اعتقادی به رهبری و امام ندارند گفت: «برای نمونه ایشان در یکی جلسات شخصی که دو سال قبل در جمع بعضی از وزرای سابق بود راجع به شخصیتی که امام گفته بودند او مسلم نیست تشکیک وارد کردند و گفتند امام بعداً از حرف خود برگشتند و حرف خود را بعد گرفتند! که من به ایشان اعتراض کردم.»

احمدی‌نژاد می‌گفت موسوی و کروبی باید اعدام شوند / عباس امیری‌فر

او با اشاره به جلسات تبیین گفتمان امام خمینی که احمدی نژاد برگزار می کرد گفت: «من تا قبل از نهی رهبری در این جلسات هفتگی شرکت می کردم و حضور داشتم. این ها در جلسات شخصی علیه رهبری و علیه امام موضع می گرفتند و اعتقادی به امام و رهبری هم ندارند. آنها عناد شدیدی نسبت به روحانیت و مراجع دارند و فقط و فقط خود را قبول دارند و فقط می خواهند قدرت را بگیرند.»

واژه های کلیدی: برخورد | احمدی نژاد | قوه قضائیه | احمدی نژاد | اخبار سیاسی و اجتماعی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs