کوشش انتشار بجنورد انتشار تصویر شبکه اجتماعی

کوشش: انتشار بجنورد انتشار تصویر شبکه اجتماعی شبکه های اجتماعی اخبار حوادث

گت بلاگز اخبار سیاسی و اجتماعی برجام ارثیه دوران شوم ماشین‌بازی و تمرین رانندگی جنابعالی است / ابوطالبی

مشاور رییس‌جمهور در تصویر العمل به اظهار نظر سعید جلیلی که برجام را یک ماشین یک میلیونی نامید که یک میلیارد تومان خریداری شده است هست، نوشت: شما شش سال پشت فرما

برجام ارثیه دوران شوم ماشین‌بازی و تمرین رانندگی جنابعالی است / ابوطالبی

ابوطالبی: برجام ارثیه دوران شوم ماشین بازی و تمرین رانندگی جنابعالی است

عبارات مهم : ماشین

مشاور رییس جمهور در تصویر العمل به اظهار نظر سعید جلیلی که برجام را یک ماشین یک میلیونی نامید که یک میلیارد تومان خریداری شده است هست، نوشت: شما شش سال پشت فرمان این ماشین بودید ولی آن را به دره فصل هفت منشور شرکت ملل انداختید.

به گزارش ایسنا، حمید ابوطالبی در توئیت خود در تصویر العمل به اظهارنظر جلیلی نوشت: شما شش سال پیش پشت فرمان این ماشین بودید؛ آنقدر از چراغ قرمز گذشتید، ورود ممنوع رفتید، توقف مطلقا ایستادید و … تا خسارت ها و جریمه های آن هزار برابر قیمت ماشین شد، سپس ماشین را به دره فصل هفت منشور انداخته و گفتید اینها کاغذ پاره هست. این ارثیه دوران شوم ماشین بازی و تمرین رانندگی جنابعالی است.

جلیلی در صفحه شخصی خود در توئیت راجع به برجام نوشته است: برجام مانند این بود که ماشین یک میلیونی را به مبلغ یک میلیارد خریداری کنی ولی طرف برابر بعد از آنکه بخشی از پول را از ما گرفت، از دادن ماشین خودداری کند و با ماشین فرار کند و بعد شرکای او به شما بگویند باید بقیه اقساط ماشین را بدهید و بعد هم گفته شود یک مزاحم از معامله خارج شد.

برجام ارثیه دوران شوم ماشین‌بازی و تمرین رانندگی جنابعالی است / ابوطالبی

واژه های کلیدی: ماشین | رانندگی | اخبار سیاسی و اجتماعی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs