کوشش انتشار بجنورد انتشار تصویر شبکه اجتماعی

کوشش: انتشار بجنورد انتشار تصویر شبکه اجتماعی شبکه های اجتماعی اخبار حوادث

گت بلاگز اخبار اجتماعی جرایم سایبری هر سال در حال زیاد کردن است / فرمانده ناجا

فرمانده نیروی انتظامی اعلام کرد که متاسفانه کمک و همراهی از جانب سایر کشورها در حوزه جرایم سایبری با کشور عزیزمان ایران در مقایسه با کمک و همراهی کشور عزیزمان ا

جرایم سایبری هر سال در حال زیاد کردن است / فرمانده ناجا

فرمانده ناجا: جرایم سایبری هر سال در حال زیاد کردن است

عبارات مهم : ایران

فرمانده نیروی انتظامی اعلام کرد که متاسفانه کمک و همراهی از جانب سایر کشورها در حوزه جرایم سایبری با کشور عزیزمان ایران در مقایسه با کمک و همراهی کشور عزیزمان ایران در این زمینه بسیار کم هست.

به گزارش ایسنا، سردار حسین اشتری در حاشیه ششمین نشست روسای بخش های سایبری پلیس کشور عزیزمان ایران و اروپا با حضور در جمع خبرنگاران خاطرنشان کرد: این نشست به مدت سه روز و به میزبانی کشور عزیزمان ایران برگزار شده است و اعتقاد دارم که نتیجه های آن در شناسایی مجرمان سایبری و برخورد با کارها شرکت یافته مجرمانه در اینترنت بسیار موثر است.

وی با بیان اینکه جرایم در اینترنت هر سال نسبت به سال های گذشته زیاد کردن می یابد، گفت: بنابراین مورد نیاز است که پلیس های کشورها در این زمینه با یکدیگر همراهی و همکاری داشته باشند تا با سرعت بیشتری با مجرمان برخورد کرده و از جرایم نیز پیشگیری کنند.

جرایم سایبری هر سال در حال زیاد کردن است / فرمانده ناجا

وی با بیان اینکه همکاری میان پلیس سایر کشورها در اینترنت باعث ارتقای امنیت و آسایش زیاد بازدیدکنندگان می شود خاطرنشان کرد: امیدوارم که نتیجه های این اجلاس منجر به زیاد کردن همکاری ها شود.

فرمانده ناجا در پاسخ به سوالی راجع به اینکه آیا پلیس های سایبری دیگر کشورها به اندازه کشور عزیزمان ایران با پلیس فتای کشورمان همکاری دارند، گفت: متأسفانه کمک و همراهی از جانب کشورها و شرکت های بین المللی در حوزه مقابله با جرایم سایبری کمتر از کمک و همکاری است که کشور عزیزمان ایران در این زمینه با پلیس های متفاوت دارد و کمک های پلیس فتا در این زمینه زیاد بوده است و مواردی بوده که ما آنها را شناسایی کرده و عنوان را به کشورهای مورد نشانه انتقال یافته کرده ایم.

فرمانده نیروی انتظامی اعلام کرد که متاسفانه کمک و همراهی از جانب سایر کشورها در حوزه جرایم سایبری با کشور عزیزمان ایران در مقایسه با کمک و همراهی کشور عزیزمان ا

سردار اشتری راجع به عرضه پول دیجیتال در کشور نیز گفت: این عنوان در حال پیگیری است و با هماهنگی مقام قضایی کارها مورد نیاز جهت برخورد با متخلفان انجام خواهد شد.

واژه های کلیدی: ایران | سایبری | همراهی | همکاری | کشورها | اینترنت | اخبار اجتماعی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs